Bonsai

Między wykwintnie ułożonymi gałęziami drzewka Bonsai kryje się opowieść o ludzkiej cierpliwości i doskonałości. W tych miniaturowych kompozycjach znajduje się siła i perfekcjonizm. 

Drzewka Bonsai, jakie przygotowuję mogą być hodowane w mieszkaniach, biurowcach, ogrodach (również zimowych) i pomieszczeniach całorocznych. Oferuję Państwu pojedyncze drzewka we wszystkich stylach, jak również całe kompozycje Saikei. Przygotowuję dla Państwa nie tylko całkowity projekt, ale także doradzam w wyborze określonego stylu i zapewniam pomoc przy pielęgnacji drzewka.

Bonsai to forma filozofii i rozwoju człowieka poprzez działanie. To stałe upiększanie tego, co jest w nas. Dlatego moje drzewka nie powstają na potrzeby komercyjne. Każdy projekt to niezwykła wizja, pasja i oddanie na potrzeby stworzenia czegoś niezwykłego.


W ramach współpracy oferuję Państwu

Spotkanie

Na niezobowiązującym spotkaniu omówimy Państwa potrzeby związane z drzewkami bonsai oraz przedyskutujemy warunki, jakie muszą zostać spełnione do umieszczenia drzewka w Państwa otoczeniu. 

Wybór drzewka

Po spotkaniu przygotowuję dla Państwa projekt i orientacyjny kosztorys pozwalający zorientować się w kosztach przedsięwzięcia oraz w czasie jego realizacji.

Realizacja serwis

Oferuję całoroczny serwis, w ramach którego będę regularnie dbał o Państwa drzewko Bonsai. Zapewniam pełen nadzór przebiegu projektu oraz ciągły kontakt z inwestorem.