Ceramika użytkowa

Ceramika to forma sztuki, dzięki której można definiować wiele przedmiotów na nowo. To dzięki niej możemy stworzyć pełen wachlarz artystycznych inspiracji. Jeśli ważne jest dla Państwa celebrowanie każdej chwili, zamkniętej w codziennych czynnościach, moje przedmioty pozwolą wkomponować się w Państwa oczekiwania.

Oferuję Państwu szeroki wachlarz naczyń ceramicznych, zarówno do użytku codziennego jak i okolicznościowego. Moje wyroby ceramiczne są absolutnie niepowtarzalne. Każda linia kształtowana jest przez niezwykłą wizję i dążenie do perfekcji. 

W każdym projekcie staram się zerwać z tradycyjnym podejściem do przedstawień przedmiotów użytkowych kierując się marzeniami i potrzebami moich klientów.


W ramach współpracy oferuję Państwu

Spotkanie

Na niezobowiązującym spotkaniu omówimy wymiary zamawianych naczyń, materiały, kolorystykę i formę przekazu najbardziej odpowiednią do Państwa potrzeb. 

Projekt

Po spotkaniu przygotowuję Państwu projekt naczyń i orientacyjny kosztorys pozwalający zorientować się w kosztach przedsięwzięcia oraz czasie jego realizacji.

Realizacja

Na tym etapie jestem w ciągłym kontakcie z inwestorem, najpierw wykonując miniaturowy szkic naczynia, próbę kolorystyki szkliwa, następnie, po akceptacji, wykonuję gotowe naczynia.