Oferta dla Restauracji i Hoteli

Tworzę aranżację miejsc, które inspirują ludzi do niezwykłych rozmów i chwil spędzonych z bliskimi, czy podczas spotkań biznesowych.

Ocena każdego miejsca jest odbiciem naszych potrzeb związanych z dążeniem do wyjątkowości. Chciałbym, aby klienci przebywający w dobrze skomponowanej przestrzeni danego hotelu, czy restauracji byli bogatsi o pewne przeżycia i doświadczenia. 

Są miejsca, dzięki którym czujemy się spokojni, bogatsi wewnętrznie i nasyceni bodźcami. Dlatego zależy mi na wydobyciu głębi z otoczenia, wzmocnienia czytelności klimatu i podkreślenia wyjątkowości danego miejsca.

Chcę, aby ludzie wracali do Państwa restauracji, za każdym razem odkrywając coś nowego i inspirującego.

Wyposażam Państwa restauracje i hotel w takie elementy jak akwarium, naczynia użytkowe, rzeźby, czy drzewka bonsai. Tworzę spójne estetycznie wnętrze, korespondujące z charakterem Państwa wartości.

Dodatkowym elementem takiej współpracy jest oferowana przeze mnie obsługa serwisowa, podczas której zapewniam utrzymanie odpowiednich warunków i czystości akwarium, umiejętne i profesjonalne przycinanie drzewek bonsai, czy uzupełnianie straconych naczyń.

Ukoronowaniem komponowanych przeze mnie przestrzeni jest NAGRODA ZA DESIGN, którą otrzymała jedna z obsługiwanych przeze mnie restauracji.